telefon: 775 148 050  l  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  l  po-pá: 10-19 hod., so: 10-13 hod.

Košík je prázdný...

Logo Kola Višek

Slider POC

POC

Obrázek nenastaven

POC je mladá švédská společnost, jejíž misí je vývoj a inovace veškerých ochranných pomůcek pro sportovce.

Společnost POC již v mnoha ohledech nastavila nový standard pokud jde o technická řešení, konstrukci, materiály a technologické inženýrství s výslednými patentovanými řešeními, aby se zvýšila úroveň ochrany.

POC shromažďuje odborníky z různých oblastí, jako jsou konstrukční inženýři, odborníci přes materiály, strojní specialisté, grafici a samozřejmě specialisté z oblasti medicíny, zejména neurologie a ortopedie, kteří se podílejí na neustálém vývoji. Stockholm se tak stal důležitým centrem pro některé z předních evropských výzkumných a vývojových odborníků v oblasti bezpečnosti, medicíny, zdravotní péče, zaměřeného na neustálý vývoj a testování výrobků POC.

Všechny výrobky jsou testovány předními světovými sportovci, aby bylo dosaženo dokonalosti. Všichni sportovci touží vyhrávat velké závody a dávají do toho maximum. Na druhou stranu však v těchto případech vzrůstá i míra rizika.

Výsledkem vývoje produktů POC je řada lehkých, vysoce výkonných ochranných pomůcek, které nabízí maximální ochranu proti zranění.