telefon: 775 148 050  l  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  l  po-pá: 10-19 hod., so: 10-13 hod.

Košík je prázdný...

Logo Kola Višek

Northwave

notrhwave-logo

Italská firma, která slaví více než 20 let své existence na trhu cyklistických treter. Ve vyhlášené „botařské“ oblasti na sever od Benátek v okolí města Montebelluna zakladatel značky Gianni Piva začal původně vyrábět snowboardové boty.

NW byl jednou z prvních firem, která snowboardové boty v Itálii vyráběla. Logickým pokračováním vývoje firmy byl posun k cyklistice.

Ať už jde o tretry nebo cyklistické oblečení , doplňky a brýle. NW věnoval vždy pozornost výzkumu a vývoji, novým technologiím. Celá řada špičkových cyklistů po dobu existence NW používalo tretry NW, ale i aktivně se podílelo na testování a vývoji.

Poznávacím znamením je i neotřelý design a nápadité reklamní kampaně. Můžeme zmínit Maria Cipolliniho, Paolu Pezzo, Toma Boonena. V letošní sezoně je tretrami NW vybaven team Leopard s bratry Schleckovými, Fabian Cancellara, ale i mistr světa v MTB José Hermida.