telefon: 775 148 050  l  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  l  po-pá: 10-19 hod., so: 10-13 hod.

Košík je prázdný...

Logo Kola Višek

Přilba Uvex Quatro

Cena: 2799 Kč
Barevné provedení

Velikost

Dostupnost:

Na dotaz
Popis produktu

All-mountain model Quatro od německé značky Uvex. Uvex Quatro dodává díky svým vlastnostem obrovský pocit bezpečí. Konstrukce skořepiny Double Inmould přináší dostatečnou ochranu i ze spodní a týlové části helmy. 17 ventilačních otvorů zajišťuje vynikající ventilaci, zatímco zcela nový anatomický IAS systém se dokonale přizpůsobí jakémukoliv tvaru hlavy. Nechybí síťka proti hmyzu ve ventilačních otvorech přilby. Kromě toho lze snadno upravit sklon štítku, který zaručí nerušený výhled. Helma Uvex Quatro hned zaujme rozdílnými barvami štítku a povrchu helmy s aerodynamickým a kompaktním designem. K přilbě lze přikoupit adaptér pro montáž kamery nebo světla Lupine Piko U3. Hmotnost: od 295g. Velikost: 56 - 60cm.
Použité technologie:
DOUBLE IN-MOULD - EPS pěna vstřikovaná do odolné polykarbonátové skořepiny vytváří lehčí a velmi stabilní konstrukci helmy. Rozšíření konstrukce Inmould o další polykarbonátovou skořepinu přináší dodatečnou ochranu i ze spodní a týlové části helmy.
SNÍMATELNÉ VYCPÁVKY X-FIT - snímatelná, anti-alergická, pratelná, pohlcuje pot, antibakteriální úprava. X-FIT VENT:děrované 3D čalounění v sobě kombinuje výbornou ventilaci a maximální pohodlí.
IAS Anatomic – na výšku i šířku nastavitelný systém upínání pro maximální pohodlí při jakémkoli tvaru a velikosti hlavy.
Nastavitelný štítek - optimální ochrana proti slunci a čistý průhled bez přřekážek při sjezdu. Přizpůsobení pro použití slunečních i DH brýlí.
MONOMATIC - upínací mechanismus umístěný pod bradou s několika polohami. Regulovatelnost pomocí jedné ruky během jízdy.